Одним з найважливіших факторів успішного розвитку ТОВ «Мікрокредит» є чітке розуміння керівництвом і колективом місії і стратегії їх діяльності, а також корпоративних цінностей і принципів організації. Чималу роль відіграє кар'єрний ріст, який проходять найактивніші і цілеспрямовані співробітники.

        Такі співробітники є відданими своїй справі професіоналами, які не тільки успішно вирішують завдання в рамках своєї щоденної роботи, а й горді тим, що є частиною фінансової організації Мікрокредит і поділяють її пріоритети і цінності.

Ірина Науменко

Ирина Науменко        Таким співробітником є Ірина Науменко. З приходом в нашу фінансову організацію Ірина приступила на посаду Кредитного консультанта. Пропрацювавши на цій посаді два роки, Ірина перевелася в інший відділ - оператором Call-центру. Надалі проявивши себе, як професіонал, перейшла на посаду Менеджер з регіонального розвитку північного регіону.

 

 

 

 Тетяна Холодна

Татьяна Холодная

        Тетяна почала свою кар'єрну діяльність в ТОВ «Мікрокредит» на посаді Кредитного консультанта c жовтня 2012 року. Сама досягла результатів для можливості відкрити філію. Пропрацювавши пів року, 4 березня 2013р. перейшла на посаду Менеджера команди з видачі кредитів. За короткий час Тетяні вдалося знайти велику кількість співробітників до повноцінного колективу. Зараз працює Директором філії в місті Бердичів, а так сама контролює роботу сектора в місті Козятин. Під контролем Тетяни працює два менеджери команди і більше двадцяти кредитних консультантів.

Оксана Пазюк

Оксана Пазюк

        Почала свою роботу в компанії з найперших днів на посаді адміністратора офісу в першій відкритій філії в місті Ніжині. За 5 років у мене була можливість попрацювати на різних посадах, включаючи регіонального менеджера, кризового менеджера, керівника кредитного відділу, керівника контрольно-ревізійного відділу. На даний момент працюю заступником комерційного директора з питань розвитку західного регіону. Під моїм керівництвом знаходяться офіси в Львівській, Закарпатській, Волинській та Рівненській областях, які показують хороші результати і прагнуть стати ще краще.

        Люблю свою роботу, подобається бачити високі показники, яких досягають філії, приємно бачити, як ростуть люди. Найбільше ціную взаємини на роботі і людей, які зі мною поруч всі п'ять років роботи і деякі стали більше ніж просто співробітники, а стали друзями і частиною життя.

Олександр Мураха

Александр Мураха

       

         Працюю в компанії трохи більше року, займаюся розвитком мережі секторів в Чернігівському регіоні. На даний момент відповідаю за сектора в таких містах: Городня, Щорс, Мена, Козелець, Борзна, Бахмач, Ічня, Славутич.

         Мені подобається те, чим я займаюся, мій колектив і атмосфера в компанії. ТОВ «Мікрокредит» дає можливість працювати тим, хто цього хоче і знає свою роботу.


Кристина Тригубьяк

Крестина Тригубьяк

        Мій девіз: «Бачу ціль, не бачу перешкод». І свою роботу в ТОВ «Мікрокредит» я почала з посади директора філії в місті Івано-Франківськ. Але на цьому не зупинялася, показавши хороші результати, стала регіональним менеджером західного регіону. На сьогоднішній день відповідальна за філії в місті Калуш, Коломия та Івано-Франківську, а так само сектора в Івано-Франківській області.

        Можу дати пораду молодим фахівцям, які в пошуку роботи. Якщо у вас є сильне бажання, прагнення до роботи і досягнення високих цілей, ваш вибір - ТОВ «Мікрокредит». Ви будете обдаровані новими знаннями і можливістю рости по кар'єрних сходах.

Леся Новачинська

Леся Новачинская

         Леся в квітні 2014 року прийшла до ТОВ "Мікрокредит" на посаду адміністратора офісу. Налагоджувала командну роботу, здорову конкуренцію між кредитними консультантами і командами. У короткі терміни зуміла організувати роботу філії і домігшись високих результатів їй запропонували очолити філію в місті Тернопіль.

         Найважливішим для Лесі Новачінскої є сильний, цілеспрямований колектив для отримання поставлених цілей! Вже 2 роки успішно керуючи філією досягає місяць за місяцем одні з кращих показників ТОВ "Мікрокредит".